סיאליס לחולי סכרת, סיאליס לחולה סכרת

סיאליס לחולי סכרת

אמנם התרופה סיאליס איננה ותיקה כמו הויאגרה, אולם היא בכל זאת קיימת כבר לא מעט שנים. זוהי תרופה שבדומה, נועדה לאפשר קיום יחסי מין, גם עבור גברים הסובלים מקשיי זקפה. עבור חולי סכרת עולה השאלה, האם מותר להשתמש בסיאליס. זו שאלה חשובה מכיוון שתופעת לוואי לא רצויה של המחלה, במיוחד בחולים הסובלים מספר שנים, הינה הקושי לקיים יחסי מין וחוסר זקפה.

מדוע חולי סכרת זקוקים לסיאליס

אין ספק, לא רק חולי סכרת סובלים מקשיים בקיום יחסי מין. יחד עם זאת, החולים במחלה סובלים מקשיים בשל סיבות שאינן מנת חלקה של אוכלוסיית הגברים הכללית (כלומר, אלה שאינם חולים). הדבר נובע בראש ובראשונה מהשפעת המחלה על שני דברים. מצד אחד, השפעה על כלי הדם ועל זרימת הדם.
מצד שני, השפעה אפשרית על מערכת העצבים שמובילה לשינויים מסוימים בתחושה. מכיוון שסיאליס הינה אחת התרופות הוותיקות והטובות ביותר לטיפול בקשיי זקפה, זה אך טבעי לומר שהחולים יכולים להפיק ממנה הרבה תועלת.

סאיליס לזקפה ממושכת יותר, גם בחולים

חולי סכרת, ומספרם עלה מאוד בשנים האחרונות, סובלים מתופעה שנקראת נוירופתיה. משמעות הדבר היא פגיעה עצבית, הגורמת לשינויי תחושה וירידה בתחושה. יש כאלה שסובלים כתוצאה מכך למשל בירידה בתחושת הכאב בכפות הידיים. יש כאלה הסובלים כהשפעה גם מפצעים בכפות הרגליים. גם השפעה אפשרית על הביצועים המיניים בהחלט ידועה.

במחלה, כשהיא מתמשכת ולא מטופלת היטב, הולכים ומתוספים ירידה אפשרית במסת השריר, כתוצאה מירידה בתחושה. יש להוסיף לכך גם את ההשפעה על כלי הדם הקטנים (כגון באיבר המין הגברי). כן, ממש אלה הנחוצים לגברים כדי לנהל יחסי מין תקינים. כלי דם אשר אחראים, בין היתר, על הגעה לזקפה.

על כן, ומבלי להמעיט בהשפעת יתר הסימפטומים, עבור גברים החולים בסכרת שמורה כעת היכולת ליהנות מחיי מין טובים יותר. לצד המחלה וללא קשר לטיפולים הנוספים, להורדת רמת הסוכר. סיאליס השפעה בהקשר זה הינה מאוד ממוקדת: שיפור זרימת הדם בכלי הדם הזעירים. שיפור היכולת להגיע לזקפה מלאה ומספקת הנחוצה לחיי מין מספקים. למען הדיוק, חשוב להעיר כי לא מדובר בתרופה המשמשת אך ורק אנשים הסובלים מסכרת. זוהי תרופה המיועד לכל גבר בוגר אשר סובל מקשיי זקפה כאלה או אחרים.

כמה מילים על בטיחות בשימוש

מטבע הדברים, חולי סוכרת רבים נוטלים תרופות. יתכן שגם לכם סופר שישנן תרופות שאסורות בשימוש על חולי סוכרת, בשל ההשפעה על רמת הסוכר או על לחץ הדם. סיאליס, על פי הידוע במחקר העדכני, נחשבת לבטוחה לשימוש גם לחולים במחלה זו. עם זאת, כדאי להתייעץ, בכל מקרה של ספק, עם הרופא.
בשימוש סביר, ללא מינון יתר ולא בשימוש יום יומי, שביעות הרצון בדרך כלל גבוהה ביותר. יש לעיין בעלון המצורף ולהכיר את השפעות התרופה השונות.

יעילות מוכחת עובדתית

יש רופאים המייחסים את הירידה בכושר המיני בקרב גברים החולים במחלה לדבר נוסף. בחלק מהחולים ניתן לראות ירידה ביצירת אנזים אשר חיוני להסדרת זקפה תקינה. האנזים, שמייצר חמצן חנקני, אחראי במידה רבה על הרפיית השריר המוביל לזקפה. כלומר, גם חולים שמגיעים לזקפה סובלים מכך שהיא חלשה או קצרת מועד. אין לזה שום קשר לעוצמת הרצון לקיים יחסי מין.
הוא בהחלט יכול להיות קיים. וזו הסיבה לכך שסיאליס מהווה פתרון מוצלח עבור חולים רבים. זאת מכיוון שהתרופה לא שואפת לשפר את התשוקה המינית אלא פשוט מייעלת את המערכת הביולוגית שמביאה גברים לזקפה, לאור ובזכות גירוי מיני קיים.

פילדנה

ויאגרה גנרית

תמצית ויאגרה גנרית - תחליף חזק לויאגרה

מחפשים מוצרי און לשיפור הזקפה והעצמת המשגל המיני? רוצים להרגיש שוב בני 18 רק עם ניסיון? מחפשים מעכבי שפיכה? רוצים זקפה חזקה... המשך לקרוא...

וידליסטה

סיאליס גנרי

סיאליס גנרי וידליסטה - היא תרופה לשיפור התפקוד המיני

אשר בדומה לסיאליס פועלת במנגנון של הרחבת כלי דם. החומר הפעיל בתרופה זו נקרא טאדאלאפיל, והוא משמש לטיפול באין-אונות, לשיפור... המשך לקרוא...

דבש ואפימדיום

דבש ואפימדיום

דבש ואפימדיום לאיזון הטסטוסטרון וחיזוק האון הגברי

האפימדיום נחשב לצמח עיקרי וחשוב ברפואה הסינית, כמעט בכל פורמולה של אין אונות או בעיות בתפקוד תמצאו אותו. בעיקר לבעיות מיניות המשך לקרוא... המשך לקרוא...

קמגרה מקורית

קמגרה מקורית

קמגרה ג'ל מקורית - להנאה מינית מושלמת

קמגרה הינו ג'ל בטעמים המכיל חומר פעיל בדומה לתרופות הויאגרה והסיאליס, ומאפשר למי שנוטל את הג'ל ליהנות מזקפה ממושכת ולדחות... המשך לקרוא...

סטרונג פוטן פורטה

סטרונג פוטן פורטה

Strong Poten F - פתרון טבעי לבעיות זקפה מחיר מיוחד 250 שח. המחיר לא כולל משלוח

התחליף הטבעי החזק ביותר לתרופות ויאגרה סיאליס לויטרה. חיזוק מערכת החיסון... המשך לקרוא...

ויטמין סי ליפוזומלי

ויטמין סי ליפוזומלי

ויטמין סי ליפוזומלי נוזלי בספיגה מהירה מחיר מיוחד 180 ש"ח איסוף עצמי בפתח תקווה

בקבוק Strong Poten C מכיל 250 מ"ל ומספיק ל 50 מנות. מה הסוד של הוויטמין הליפוזומלי? המשך לקרוא...

לויטרה גנרית

לויטרה גנרית

השפעה ממוקדת על אזור הפין ויותר מהירה מויאגרה

ניתן ליטול את הויליטרה עם ארוחה ולשתות אלכוהול ברמה סבירה מבלי לפגום ביעילות התרופה . מאפשרת גם מטופלים הסובלים ממחלות כגון סוכרת... המשך לקרוא...

משאבת ואקום

משאבת ואקום

משאבת ואקום - לזקפה חזקה בריאה וממושכת

לסבול מאימפוטנציה זה לא פיקניק. לא לגבר, ועוד פחות מזה בשביל האשה שאיתו. אם לא קשה לו, קשה לה, והקרחון המתגבש במיטה מוצא... המשך לקרוא...

מכשיר ההיפרתרמיה

מכשיר ההיפרתרמיה

מכשיר לטיפול עצמי בשיטת ההיפרתרמיה

ריפוי פצעים הוא תהליך מורכב ודינמי של החלפת מבנים תאיים שכבות ורקמות חסרות. ניתן לחלק את תהליך ריפוי...
המשך לקרוא...